Vat 0% dla szkół

KURIER DPD
za pobraniem26zł

KURIER DPD
przedpłata19zł

68 475 73 73 68 324 76 30 biuro@tmb.net.pl
grenke

Serwis

MOBILNA GRUPA SERWISOWA - SERWIS NA TELEFON
 
Zapewniamy Serwis urządzeń kopiujących i drukujących, zarówno małego, jak i dużego formatu. Serwis jest jedną z ważniejszych działalności TMB, prowadzoną nieprzerwanie od początku istnienia firmy a nawet dłużej (serwis kserokopiarek wykonujemy już od 20 lat). Pracownicy naszego serwisu posiadają wiedzę oraz doświadczenie w zakresie napraw i przeglądów urządzeń czołowych światowych producentów z branży. Pozwala to na szybką i profesjonalną obsługę naszych Klientów.

Prowadzimy Autoryzowany Serwis urządzeń Nashuatec, Ricoh, Toshiba, Canon, Konica Minolta, Xerox,. Nasi pracownicy zostali przeszkoleni przez wskazanych producentów oraz dopuszczeni do prowadzenia serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Wykonamy wszystkie niezbędne czynności w celu zapewnienia maksymalnie bezawaryjnej i ekonomicznej pracy urządzeń.

Na kompleksowo prowadzoną działalność serwisową składają się:


  • doradztwo techniczne,
  • montaż i uruchomienie,
  • okresowe przeglądy urządzeń,(konserwacje)
  • usuwanie awarii, wymianan uszkodzonych elementów
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
 
Najbardziej polecana przez nas forma usług to stała umowa serwisowa. W ramach tego typu współpracy gwarantujemy okresowe przeglądy maszyn, konserwacje, naprawy urządzeń oraz gotowość do podjęcia czynności naprawczych w ciągu 24h od momentu zgłoszenia.

Zdobyte przez nas duże doświadczenie w naprawie urządzeń biurowych pozwala na bezproblemowe usunięcie każdej awarii mogącej wystąpić w Państwa sprzęcie.

Zapewniamy Państwu pełną obsługę serwisową użytkowanego w Państwa biurach sprzętu.

Szybki serwis to nasza specjalność.

NUMER TELEFONU DO SERWISU :

68-475-73-73

68-324-76-30